אקלים בנגב - קמינים קמין | קמינים
     טל: 08-6271587          צור קשר
 
אתר זה מוקדש לזכרו של משה (שיקו) ברמי ז"ל 1971-2012לזכרו של משה(שיקו) ברמי

 עצים וגפת להסקה ניתן להשיג במהלך עונת החורף....
שירות תיקונים וטיפולים עונתיים לכל סוגי הקמינים
    
  
 
 עצים וגפת להסקה ניתן להשיג במהלך עונת החורף....
שירות תיקונים וטיפולים עונתיים לכל סוגי הקמינים
    
  
 
מבצעים חמים

קמיני גז מודרניים

title-border
דף הבית >> קמיני גז מודרניים


אודות חברת הקמינים Bellfiers, המותג הקלאסי והמודרני מאז 1928

חברת בלפיירס היא החברה היוקרתית והבחירה הנכונה בין שילוב של קמין קלאסי ומודרני.
המתבטאת ביוקרה ויחודיות שאין כמוה מבחינת איכות החומרים המבנה החזק והגימור המושלם כל קמין וקמין בנוי בעבודת יד מושלמת עד הפרט האחרון משלב פיתוח המוצר ועד לייצור עצמו ומשקיעה מאמצים רבים בפתרונות אקולוגים בעלת התקנים המחמירים באירופה.
ומעל הכול עיצוב עוצר נשימה!

Bellfires גאה להציג סדרת מוצרי חימום בגז אשר תוביל את השוק בעונה הקרובה: סדרת Horizon Bel-3 . הסדרה כוללת תנורי גז רחבים במיוחד, ומגיעה בחמישה גדלים שונים. הרמה הגבוהה של התכנון וההנדסה הופכת כל אחד מהם לטוב ביותר שתוכלו למצוא. ניתן לרכוש תנורים במידות extra small עד extra large , והם מתאימים לכל חדר.
 
Horizon בל 3 הוא תנור חימום חדש מתוצרת Bellfires לעונת סתיו-חורף 2011-2012 . באביב האחרון חווינו את ההשקה המוצלחת של Derby-3 , הדגם הראשון של מה שמכונה על-ידי Bellfires "הדור החדש של תנורי הגז". המיקוד בתנורים אלה הוא על העיצוב והבטיחות, והם פותחו כתוצאה משנים של ידע, מחקר וניסיון. הסדרה החדשה של Bellfires כוללת מגוון רחב של תנורים – תרתי משמע!

עיצוב אישי
חברת Bellfires ההולנדית מתמחה בייצור קמינים מודרניים שהם שם-דבר בתחום תנורי הגז. הדגש בדור החדש של הקמינים הוא יותר מתמיד על עיצוב. ישנן אפשרויות רבות לבחירה מבחינת המסגרת, הרוחב והעיצוב הפנימי, כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו קמין באופן מושלם, בהתאם לסגנונו האישי.
את Bell-3 ניתן להשיג ב- 5 דגמים רחבים שונים. מידת extra small היא ברוחב 80 ס"מ, רוחבו של קמין במידה small הוא 100 ס"מ, הקמין הבינוני Medium מגיע ברוחב 115 ס"מ, הקמין הגדול Large ברוחב 130 ס"מ, והקמין הגדול ביותר X.L. ברוחב מדהים של 145 ס"מ.

מסגרת צפה ודלת נסתרת
את בל 3 ניתן להשיג בעיצוב חדשני של מסגרת צפה. מדובר בחידוש המבוסס על פרופיל בעובי של 8 מילימטר, עם זכוכית קראמית המורכבת מאחוריו, כאשר התוצאה היא שהפרופיל נראה כצף. הודות לכך, האש נראית יותר מתמיד כמו אש קמין אמיתית. בנוסף, ניתן לרכוש תנור בל 3 עם מערכת חדשה לחלוטין של דלת נסתרת בעלת שוליים מזכוכית שחורה. הדלת פותחה במיוחד כדי לשוות לתנור מראה מודרני ומינימליסטי.

בחירת העיצוב הפנימי
הקו החדש של Bell-3 מאפשר גם בחירה של העיצוב הפנימי: החל מרצועות רחבות ועד לדופן אחורית שטוחה מפלדה.
אפשרות חדשה נוספת: זכוכית קראמית שחורה. דפנות הצד והדופן האחורית העשויות מקרמיקה מעניקות לתנור מראה עמוק יותר, ההופך את הלהבה למלאת חיים יותר. בהתאם לתגובות שקיבלנו עד כה, אפשרות זו זוכה לשבחים רבים. ולבסוף, ניתן לבחור בעיצוב חדש של ענפי עץ שנראים ממש אמיתיים וכמעט שלא ניתן להבחין בהבדל בינם
לבין עץ אמיתי. מבערי הקרמיקה שפותחו בחברה מייצרים מראה של אש מרשימה, בין אם תבחרו בלהבות גבוהות או בהפעלתו בלהבה  נמוכה.

בטיחות מעל הכל
אנשי הפיתוח של חברת Bellfires הקדישו כמובן תשומת לב מיוחדת לבטיחות. סדרת בל 3 החדשה מצוידת בפטנט  בטיחות המווסת בקפידה כל לחץ-יתר. מה שהופך את מערכת הבטיחות לייחודית הוא יכולת השליטה והאפשרות להחלפה, שבזכותן ניתן לקבל אמינות אופטימאלית המהווה ערך מוסף ברור, במיוחד במצבים קיצוניים.

הנוחות שבגז
גז הוא לא רק נקי ובטוח. זו גם הדרך הקלה "להבעיר אש": הפעלה היא הפעלה, כיבוי הוא כיבוי. להבות גבוהות, להבות נמוכות – השליטה המלאה נמצאת בידיכם באמצעות לחצן בשלט רחוק. Bellfires מעניקה חום ואווירה לכל חדר או חלל פנימי, ולכל סגנון חיים. ואתם מקבלים חימום מקסימאלי לצד פליטה מינימאלית של גזי חממה מזיקים.

 

HORIZON BELL XL-3  

 
 

HORIZON BELL LARGE-3 

 

HORIZON BELL MEDIUM-3  

 

HORIZON BELL XS 3 

 

3- DERBI LARGE 


TOPSHAM LARGE-3  


VERTICAL BELL MEDIUM-3  


  קמיני עץ מצרפת

  קמיני גז מודרניים

  ליבות הסקה מעץ

  קמיני עץ מאיטליה

 
 אקלים בנגב 2012 © כל הזכויות שמורות טל': 08-6271587  |  נייד: 050-7720100  |  פקס: 08-6655691        
כתובת: דרך חברון111 (מול תחנת הקמח), באר שבע  |  דוא"ל:
m.maor@aklim-banegev.co.il


 

לייבסיטי - בניית אתרים