עיצוב קמין

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

עיצוב קמין

עיצוב קמין בשנות האלפיים

קמין הינו אמצעי חימום עתיק יומין המשמש גם כיום לחימום בתים, בעיקר במדינות אירופה ובארה"ב. בשנים האחרונות ניכרת גם בישראל מגמה של רכישת והתקנת קמינים בבתים פרטיים, אשר בעליהם מבקשים ליהנות מאמצעי חימום איכותי ומעוצב העשוי לפעול על עצים, גז או נפט. יש לציין כי עיצוב קמין בימינו הינו תחום רב גוני המתחיל בגרסאות קלאסיות מוכרות ומסתיים בעיצוב אולטרא מודרני ומתקדם. בכל מקרה, אין ספק כי תזכו בשדרוג חימומו של הבית ובתוספת מרשימה ויוקרתית לחלל בה הקמין נמצא.

עיצוב קמין בהתחשב בחומרי הגלם שלו

אחד המרכיבים הבסיסיים שמשפיעים על אופן עיצוב קמין הינו חומרי הגלם מהם הוא עשוי, ושני החומרים הנפוצים ביותר הינם אבן ומתכת. קמין אבן יוצר בבית אווירה כפרית ונעימה, כאשר מומלץ לשלב את אבני הקמין עם עוד אלמנטים כמו בחיפויי קיר או באריחי הרצפה, וכך לקבל חלל אחיד והרמוני. מאידך, קמינים ממתכת מאופיינים במראה נקי, אלגנטי ומודרני המשתלב עם סוגים רבים ושונים של עיצובי פנים. כמו כן, בעידן המודרני מורכבים קמינים גם מחומרי גלם לא שגרתיים, כמו זכוכית.

עיצוב קמין כיד הדמיון הטובה

בשנות האלפיים מגיעים עדיין קמינים בסגנונות עיצוב קלאסיים, כגוף מתכת מרובע או בנישה בקיר המחופה אבנים, אך עם זאת גם בעיצובים מודרניים הרחוקים מאוד המראה המסורתי והמוכר. דוגמאות לכך הינן קמין בעל מראה עגול, קמינים שקופים, קמין תלוי באוויר, קמין המעוצב כמסך טלוויזיה או מסגרת תמונה, קמין משולש ועוד אינספור עיצובים מהפכניים וחדישים.

מיקום הקמין בחלל הבית

למיקומו של הקמין חשיבות מרובה ביצירת חלל המעוצב בהתאם לטעמם ולרצונותיהם של דיירי הבית. כך לדוגמא, קמין דקורטיבי הממוקם במרכז החדר יהווה את האטרקציה המרכזית, ולמעשה כל החדר ייסוב סביבו. מאידך, קמין שימוקם על אחד הקירות ישתלב כאלמנט עיצובי נוסף בחלל ולאו דווקא ישתלט עליו. חשוב לציין ששיקולי מיקום הקמין אינם רק בגדר סוגיה עיצובית, אלא גם שאלה טכנית הקשורה במיקום יעיל מבחינת יכולת פיזור החום בחללי הבית.

בחירת קמין – לא רק שיקולי עיצוב

בראש ובראשונה קמינים הינם אמצעי חימום מעולים. לכן, מלבד בחירה מושכלת של סגנון העיצוב חשוב לרכוש קמין טוב ואמין של חברה ידועה, העומד בדרישות התקן. חשוב שהספקו יתאים לחלל שהוא מיועד לחמם, שהקמין ימוקם ויותקן באופן מקצועי ובהתאם למפרט הטכני שלו, וזאת בתוספת ארובה מתאימה ואיכותית. כך תוכלו ליהנות מחלל מעוצב ומחומם כיאות שיעשה לכם ולבני משפחתכם את החורף.

רכישת קמין מעוצב עם אקלים בנגב

קמין מעוצב מומלץ לרכוש מחברה ידועה ואמינה המחזיקה מוצרים איכותיים, כדוגמת אקלים בנגב. החברה פועלת בישראל כבר יותר מארבעה עשורים ומתמחה בשיווק ויבוא קמינים מעוצבים להסקה הפועלים על עץ, גז או נפט. הקמינים של אקלים בנגב מיוצרים על ידי החברות המובילות באירופה, עליהם נמנים בין היתר קמיני Godin ו- Chemines Philippe הצרפתיים, קמיני Barbas ו- Bellfiresההולנדיים, וקמינים איטלקיים של Nordica ו- Steel cucine. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה אולם תצוגה מרהיב, בו תזכו לליווי וייעוץ מקצועי לבחירת קמין מעוצב המתאים לצרכי ביתכם, ואשר ישרת אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות.

דילוג לתוכן