קמין גז

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

קמין גז

קמין על גז – פשוט אמין ומעוצב

כל אדם המתעניין בעולם העיצוב בוודאי יודע כי תחום זה קשור באופן הדוק לחידושים הטכנולוגיים האחרונים, וכי מעצבים מחפשים כל הזמן אחר חומרי גלם ושיטות חדשות על מנת לבטא את עצמם. אחד התחומים בהם שילוב זה מגיע לשיאים מרשימים הינו ענף קמיני הגז, המציע כיום שלל דגמים איכותיים, מתקדמים, בטוחים ופשוטים לשימוש, וזאת במגוון גדול של סגנונות עיצוב.

מה זה קמין גז

קמין על גז הינו גוף חימום בעל ארובה המורכב מתא סגור ואטום עשוי מתכת המוסק בגז בישול או גז טבעי, אותו סוגרים בעזרת דלת זכוכית חסינה לאש ולטמפרטורות גבוהות. חשוב לציין כי החשש מפני דליפות גז בקמינים אלו רחוק מלהיות ממשי, בעיקר אם רוכשים קמין של מותג בינלאומי ידוע כמו גודין או בלפיירס. למעשה, קמין על גז הינו מערכת אטומה ובטוחה המספקת חום מהיר, גבוה ואיכותי ללא רעש, טרחה או זיהום. יתרה מכך, ניתן כיום לרכוש קמיני גז בעלי ארובה כפולה המספקים חמצן שמקורו מחוץ לבית וכך משפרים את טיב ואיכות האוויר בחלל המחומם. קמינים אלו ניתנים להתקנה על כל קיר חיצוני של הבית ומתאימים גם לדירות בבתי קומות. כמו כן, את הגז ניתן לספק ממערכת הגז הביתית כך שאין צורך במיכל נפרד כמו בקמיני נפט.

פשטות השימוש בקמין גז

שלא כמו קמיני נפט או עצים הדורשים תחזוקה והתעסקות, קמין על גז חופשי מדרישות הפעלה מיוחדות וכל הפעולות הנוגעות לו הינן פשוטות וקלות. למעשה, כל שנדרש הוא ללחוץ על כפתור ההפעלה בעוד ויסות הטמפרטורה בחדר מבוצע באופן אוטומאטי או ידני, ואף ניתן למצוא דגמים המסופקים עם שלט רחוק. מעבר לכך, החום של קמיני הגז מתפשט במהירות רבה בכל חללי הבית, כך שזמן קצר לאחר ההפעלה כבר ניתן להוריד את השכבות.

מחירו של קמין גז

חשוב לדעת כי קמין גז אינו זול לרכישה בהשוואה לקמיני עץ או נפט, ומחירו מתחיל שבעת אלפים שקלים ומטפס עד לעשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר ברכישה חד פעמית של מוצר המשמש את בעליו לאורך שנים רבות, תהא זו במרבית המקרים השקעה כדאית. יש לציין כי בחישוב מחיר קמין גז עליכם לקחת בחשבון גם את עלות ההתקנה המתחילה באלף וחמש מאות שקלים להתקנה בסיסית, ועולה במידה שנדרשות תוספות בנייה והתקנה. כמו כן, יש לתת את הדעת על עלות הגז עצמו, המשתנה ביו הספקיות השונות.

רכישה נכונה של קמין גז

קמין גז חשוב לרכוש מחברה מוכרת ומובילה הידועה באמינותה, ושהינה בעלת ניסיון בהתקנת קמיני גז. אחת החברות המומלצות בענף הינה אקלים בנגב הפועלת כבר למעלה מארבע עשורים ומשווקת קמיני גז איכותיים של החברות המובילות בעולם. החברה מספקת ללקוחותיה ליווי אישי וצמוד, החל בבחירת קמין המתאים לגודל הבית ולצרכי בעליו, דרך התקנת או בניית הקמין באופן מקצועי ובטוח, ועד לביצוע תיקונים ורכישת אביזרים נלווים במידת הצורך.

למידע נוסף על שיפור איכות האוויר בבית ומניעת אלרגיות בקרו באתר העוסק בנושא

מעוניינים בקמין גז בסלון שיעניק לכם חורף חם ורומנטי במיוחד? אצלנו ב-אקלים בנגב תוכלו להתרשם ממבחר גדול של קמינים שישדרגו לכם את כל החורפים הבאים. צרו קשר בטלפון 08-6271587, ונשמח לסייע בנושא.

דילוג לתוכן