קמין דקורטיבי

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

קמין דקורטיבי

קמין דקורטיבי לשדרוג הבית

קמין מוכר גם בשם אח חימום או תנור ארובה, ומהווה אמצעי הסקה יעיל, בריא ונעים. יחד עם זאת, בימינו מהווים קמינים גם פריט ריהוט יוקרתי המוצע במגוון חומרים, צורות, גדלים וטקסטורות. מכיוון שמדובר בהוצאה של כמה אלפי שקלים הדורשת התקנה מיוחדת חשוב לרכוש קמינים מעוצבים מחברה ידועה ואמינה.

חברת אקלים בנגב מתמחה ביבוא ושיווק של קמינים מעוצבים ומציעה ללקוחותיה קשת רחבה ומרשימה של כול המוצרים הקיימים, כולם מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם, עומדים בתווי התקן הנחוצים ומסופקים באחריות מלאה. בנוסף לכך, צוות אקלים בנגב יספק לכם ייעוץ אדיב ומקצועי לרכישת הקמין הנכון ביותר עבורכם מבחינת עיצובו ותכונותיו. את הקמין יתקינו בביתכם וידאגו לטפל בכל בעיה או תקלה הקשורות בו, על מנת שתוכלו ליהנות ממוצר איכותי ומרהיב לאורך שנים רבות.

קמין מעוצב כסמל סטאטוס

בימינו קמין דקורטיבי הינו הרבה יותר מאמצעי חימום וקישוט, אלא מהווה סמל סטאטוס המעיד על יוקרה, איכות וטעם טוב. לראיה, קמין הינו פריט שכיח ביותר בבתים מושקעים של המעמד הבינוני והעליון בישראל. חשוב לדעת כי קמינים מוצעים בקשת רחבה של דגמים וסגנונות המתאימים לבתים מכל סדר גודל ובכל סגנון עיצוב, בין אם מדובר בסגנון כפרי רך ומלא בפרטים או בבית בסגנון מודרני, נקי ואלגנטי.

קשת רחבה של סגנונות עיצוב

בימים עברו הוצעו קמינים לקהל הרחב במספר מצומצם של דגמים, אך כיום לאור הביקוש וההיענות ניתן לרכוש קמין דקורטיבי בשלל חומרים וסגנונות, כמוצר מובנה או נייד, במגוון צבעים וציפויים, וכן עם דלתות זכוכית דקורטיביות. כך לדוגמא, ניתן למצוא קמינים הבנויים בתוך קיר או בחיפוי אבנים, כמחיצה שקופה בין שני חללים, קמינים הממוקמים בתוך נישות גבס מעוצבות או קמיני ברזל יצוק או מתכת בעלי עיטורים. תחום עיצוב הקמינים מתחיל בסגנונות קלאסיים המושפעים מאחי חימום מהמאות הקודמות, וממשיך לעיצובים מודרניים וחדשניים כדוגמת קמין בצורת מסך פלסמה, קמין בצורת בועה, קמין בעל בסיס עץ ובצורת קובייה. ואם לא דיי בכך, ניתן גם למצוא קמינים דקורטיביים ומפוסלים כיד הדמיון הטובה

סוגי קמינים דקורטיביים

אסור לשכוח כי מעבר להיותו של קמין דקורטיבי פריט ריהוט מרשים במיוחד, הוא מהווה גם אמצעי חימום יעיל ומענג לימי החורף הקרים. חשוב לדעת כי בימינו קמינים הינם אמצעי חימום איכותיים ובטוחים ביותר הנעזרים בטכנולוגיות החדישות, ומשמשים להסקה המבוססת על עץ, גז או נפט שלכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים משלו. כך לדוגמא, קמין עץ מתאים במיוחד למי שאוהב להתעסק עם עצי הסקה, קמין הנפט מגיע עם ציפויי אמייל בשלל צבעים, צורות ודגמים מרהיבים, ואילו קמין גז אינו דורש כל התעסקות וניתן להפעלה באמצעות תרמוסטט ושלט רחוק.

דילוג לתוכן