קמין עגול

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

קמין עגול

קמין עגול ועוד חידושים

ענף הקמינים בישראל זוכה בשנים האחרונות להצלחה חסרת תקדים, שמקורה בין היתר בעידון ותחכום מצד הצרכן המקומי. אכן, רבים מבין הישראלים כבר גילו כי מזגן אינו האופציה היחידה לחימום הבית, והשכילו להבין כי פריט שימושי כמו גוף חימום עשוי להוות אלמנט חשוב לעיצוב ושדרוג הבית. לאור המציאות החדשה ניתן למצוא בשוק המקומי מגוון גדול של קמינים שפועלים על גז, עץ או נפט, המוצעים בשלל עיצובים, גדלים וצורות, החל בקמין מרובע רגיל בעיצוב נוסטלגי, דרך קמין בנוי בעיצוב כפרי, וכלה בדגמי קמין עגול המאופיינים בעיצוב עכשווי.

קמין – לא רק מרובע

כאמור, בעשור השני של שנות האלפיים קיימים קמינים במגוון מרהיב של דגמים וצורות. עם זאת, יש לציין כי עדיין לא נס לחו של הקמין הקלאסי המרובע שעשוי ברזל יצוק, המוצע כיום עם או בלי עיטורים ומעניק לבית מגע רטרו מרענן. ואולם, מי שמחפש אחר אינטרפרטציה אחרת ועכשווית למושג אח חימום יכול ליהנות מהיצע מוצרים מרשים, בין אם מדובר על קמין על גז, נפט או עץ.

כל מה שדמיינת ומעבר לכך

הטכנולוגיה והקדמה, לצד התפתחויות נועזות בענף עיצוב הבית, הובילו ליצירת קמינים עכשוויים המוצעים לצרכן בשלל צורות גיאומטריות ואמורפיות. זאת תוך שימוש בחומרי גלם רבים ושונים לחיפויים, החל מאבני כורכר ואריחי קרמיקה, ועד לברונזה ומתכת. קמינים מעוצבים מעניקים לחלל נופך מודרני וייחודי, וכל אחד יכול למצוא את הקמין המתאים לטעמו, לצרכיו ולסגנון עיצוב ביתו. דוגמא נאה לכך מהווה קמין עגול הנראה כמו כדור אש שיוצא מתוך מסגרת תמונה, עם אלמנטים פיסוליים ממתכת בחלקו האחורי שמוסיפים ליצירה עניין ותחכום. כמו כן, ניתן למצוא קמינים שקופים וחצי שקופים עם מסגרות מחוספסות או מעוטרות בטקסטורות ובצבעים שונים.

קמין בהתאמה אישית

לצד היצע העיצובים הקיים, אנשים המעוניינים במוצר יחיד במינו יכולים לרכוש קמין בהתאמה אישית. לשם כך יש לרכוש קמין איכותי של חברה ידועה המוצע בגדלים ובצורות שונות, עליו ניתן לעצב קמין ייחודי בכל סגנון עיצוב ובהתאם ליכולות וליצירתיות של בונה הקמינים. לדוגמא, ניתן לעצב קמין בסגנון כפרי, עתיק, מודרני, יוקרתי, מינימליסטי, גיאומטרי או עגול.

וזה עוד לא הכול

אם חשבתם שכבר שמעתם הכל על קמינים ואפשרויות עיצובם, בוודאי תתפלאו לדעת שזוהי רק ההתחלה. כיום חברות מובילות כמו גודין הצרפתית, נורדיקה האיטלקית ובלפיירס ההולנדית מרחיבות את מושג הקמין למחוזות חדשים, ומציעות דגמים חדשים, שימושיים וייחודים. כך לדוגמא, ניתן למצוא קמין המשמש גם כתנור אפייה וככיריים שהינו בעל יכולות לוויסות חום האפייה והבישול, וכן קמין המשמש כשולחן או קמין המשולב בתוך מזנון. ואם לא די בכך, ישנם גם קמינים המפוסלים בצורת גלובוס, בובות בבושקה או פירמידה.

קמין קונים באקלים בנגב

קניית קמין כרוכה בהוצאה בלתי מבוטלת המתחילה באלפי שקלים בודדים ועשויה להגיע גם לעשרות אלפים, בהתאם לדגם ולגודל הקמין בו תבחרו. לכן, חשוב לבצע את הרכישה עם חברת אקלים בנגב הפועלת מזה ארבעים וחמש שנים בתחום, והינה בעלת ידע מקצועי מעמיק בכל הקשור להתאמת קמינים, התקנתם ובנייתם. החברה מחזיקה רק קמינים של החברות המובילות באירופה, ומספקת שירות מקיף עם אחראיות מלאה.

דילוג לתוכן