אח חימום

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

אח חימום

אח חימום לחורף חם ונעים במיוחד

מרבית בתי האב בישראל משתמשים במזגן לחימום בימי החורף. מדובר אמנם בשיטת חימום נוחה אך לאו דווקא איכותית ונעימה, ולמעשה רבים הם הסובלים משהייה ממושכת לצד מזגנים. בשנים האחרונות מבין ציבור הצרכנים כי קיימות אפשרויות טובות יותר לחימום הבית, כשהמובילה שבהן הינה אש אמיתית הבוערת בקמין, המכונה גם אח חימום.
חשוב לדעת כי בימינו מוצעים קמינים המבוססים על מספר אמצעי הסקה, ושמוצרים אלו מתאימים לכל חלל וסגנון בבתים פרטיים ובבתי דירות. יחד עם זאת, את אח החימום מומלץ לרכוש רק מחברות מנוסות ואמינות כמו אקלים בנגב, המייבאות קמינים של יצרנים מובילים. זאת מאחר שבאמתחתן מצוי מלא קמינים הידועים באמינותם ובבטיחותם, והמגיעים עם אחריות מלאה לשנים רבות.

למה כדאי להשתמש באח חימום

חימום הבית באמצעות קמין משרה אווירה נעימה ומרגיעה המלווה באור רך ובניחוח נעים, ולכן הינה מתאימה במיוחד לערבים בזוג או בחברה. כמו כן, כל קמין איכותי המיוצר על ידי חברה ידועה שעומדת בתקנים הינו מוצר מכני אמין ועמיד, המצריך פעולות תחזוקה בסיסיות ופשוטות בלבד, ומשמש את בעליו לאורך עשרות שנים. יש לציין כי קמינים מגיעים כיום בשלל דגמים, גדלים ועיצובים, החל במראה עתיק וכפרי ועד לעד לאח חימום בעל חזות עכשווית ומודרנית, כך שניתן להתאימם לכל בית ולשדרג את מראהו. למתעתדים להוסיף קמין לביתם חשוב לדעת כי אחי החימום מתבססים על עצים, נפט או גז, ושלכל אמצעי הסקה תכונות ומאפיינים ייחודים שחשוב להכיר.

אח חימום עץ

אח חימום עץ הינו הזול ביותר מבין סוגי הקמינים, וזאת בהיות העצים חומר בעירה זול החוסך בעלויות ההסקה אף יותר ממזגנים. ניתן לרכוש אח חימום עץ במגוון גדלים, סגנונות ואופני הצבה, כגון קמין נייד הממוקם במרכז החלל או אח עצים בנוי הממוקם ליד הקיר ומצופה בחיפוי אבנים אטרקטיבי. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי הפעלתו של אח עצים כרוכה בהתעסקות מרובה יחסית עם הוספת חומרי הבעירה, עיסוק חביב אך מתאים למי שאוהב זאת ושיש בידו את הזמן הפנוי לכך.

אח חימום גז

אח חימום הפועל על גז הינו מוצר מתקדם ויעיל המנצל באופן מקסימאלי את חומר הבעירה, מספק חימום מיידי וגבוה לחלל הבית, ומוצע אף הוא בשלל דגמים. מדובר בקמינים נוחים ופשוטים לשימוש הדורשים רק לחיצה על כפתור ההפעלה ומסופקים גם עם שלט וטיימר. קמין זה אינו פולט רעלים ונחשב ידידותי לסביבה, ובנוסף לכך מתאים לדירות בהיותו בעל ארובה הניתנת לפיתול ולהוצאה מצידי הבית. יחד עם זאת, מדובר במוצר יקר יחסית לרכישה.

אח חימום בנפט

אח חימום בנפט או בסולר הינו אמצעי חימום יעיל ובטוח המתאים גם לחללים גדולים במיוחד, והינו פשוט לתפעול יחסית לקמיני העץ. יחד עם זאת, נדרשת כשעה המתנה מרגע ההפעלה ועד לחימום משמעותי של החלל. עלויות רכישת קמיני הנפט אינן כה גבוהות, אך האמרת מחירי הנפט בעת האחרונה מייקרת את השימוש באמצעי הסקה זה באופן ניכר.

דילוג לתוכן