קמין בנוי

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית!

קמין בנוי

קמין בנוי – עיצוב חם לבית

אם אתם מעוניינים לחמם את ביתכם בחורף באופן היעיל והבטוח ביותר, כדאי שתדעו כי קמין בנוי הינו אמצעי חימום מעולה ומעוצב המספק חום נעים ומשרה אווירה רגועה ונינוחה. אקלים בנגב מציעה לכם קמינים בנויים איכותיים, חסכוניים ופשוטים לתפעול, המוסקים בעץ או בגז ומגיעים בשלל עיצובים מרהיבים. קמינים אלו המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ביותר מיוצרים על ידי החברות המובילות באירופה, ומסופקים ללקוח באחריות מלאה.

מה זה קמין בנוי

קמין בנוי הינו מערכת הסקה בעלת ליבה פתוחה או מחיצה סגורה, כשבמרבית המקרים קמין בעל מחיצה סגורה מנצל ביעילות רבה יותר את חום הבעירה. סביב הקמין נבנה קיר או חיפוי שלם המגן עליו ומעניק לו מראה עיצובי מיוחד. קיר זה ניתן לבנייה מקשת רחבה של חומרי גלם עמידים לחום, ואפשר לעצבו בהתאם לצרכי הלקוח ולסגנון החלל בו הוא מוצב.

למה קמין בנוי

קמינים בנויים הינם אמצעי חימום יעילים המפיצים אור וניחוח נפלא בבית, ומשרים בו אווירה מיוחדת שהופכת אותם למוקד משיכה עבור כל בני המשפחה ואורחיהם. קמין בנוי מקנה שליטה על רמות החום והינו אמצעי חימום בטוח בסביבת ילדים בהיותו מוגן על ידי חיפוי. כמו כן, ניתן לבחור בין קמין גז או עץ כשלכל סוג של חומר בעירה יתרונות ואיכויות משלו. לבסוף, ניתן גם לבנות קמין מרהיב ומעוצב בהתאמה אישית המשדרג את חזות הבית באופן משמעותי. יחד אם זאת, חשוב לדעת כי עלות קמין בנוי גבוהה בהרבה מזו של קמין עצמאי ונייד, וכרוכה בעבודות התקנה ובנייה מורכבות, כך שלרוב כדאי לבצען במהלך שיפוץ או בניית בית חדש.

קמין בנוי ומעוצב

קמין בנוי הינו תנור חימום המותקן או מחופה בתוך או בצמוד לקיר, תוך שימוש בחומרי חיפוי שונים עמידים לחום כגון בלוקים, קירות גבס, אבנים, לבנים אדומות, שיש, קרמיקה, ציפוי אמייל, לוחות מתכת ואף עץ גושני. זאת בהתאם לטעמו של הלקוח ולסגנון עיצוב ביתו. לדוגמא, לבית המעוצב בסגנון כפרי יעניק קמין עגול המחופה בקיר אבן מראה חמים ורך. מאידך, לבית בעיצוב מודרני בעל קווים פשוטים, ישרים ונקיים, יעניק קמין מוסתר בתוך קיר עם מחיצת זכוכית מלבנית נגלית, חזות עכשווית ואלגנטית המתאימה לאווירה ומדגישה אותה.

קמין בנוי בשנות האלפיים

תחומים רבים בענף עיצוב הבית נהנים מהתפתחויות טכנולוגיות הבאות לידי ביטוי באיכות, בטיב ובאופני תפעול המוצרים. גם תחום הקמינים בכלל והקמינים הבנויים בפרט משתבח בנפלאות הקדמה, המגולמת בסוג ובטיב חומרי הגלם, בבטיחות הקמינים, בקלות הפעלתם ובשלל עיצובים חדישים ומרהיבים. דגמי קמין בנוי עכשוויים כוללים בין היתר דלתות ומחיצות אטומות לחלוטין עם אפשרות פתיחה חלקה הצידה או למעלה, טכנולוגיות ויסות מתקדמות בעלות ניצול מקסימאלי של חומר הבעירה, שלט רחוק וטיימר לנוחות המשתמש, ואפילו מופעי אש מגוונים ומרהיבים.

דילוג לתוכן